دریافت فایل با موضوع(تحقیق درباره حسابداري صنعتي ( بهاي تمام شده )به زبان ساده )

در این پست قصد معرفی فایل .تحقیق درباره حسابداري صنعتي ( بهاي تمام شده )به زبان ساده . را داریم با ما همراه باشید./اقتصاد,کسب و کار,حسابداری,حاسابداری صنعتی/تحقیق درباره حسابداري صنعتي ( بهاي تمام شده )به زبان ساده |1692420|qrw34037215|

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 20 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

حتماً تاكنون بارهاو بارها با اين واژه برخورد داشته ايد . به راستي حسابداري بهاي تمام شده چيست ؟ چرا مديران مالي سازمانها همواره سعي دارند تا خود را به مرحله اي برسانند كه بتوانند از اين شاخه از فن حسابداري استفاده نمايند ؟ آيا اين درست است كه بعضي ميگويند به واقع نميتوان حسابداري بهاي تمام شده را به صورت كامل در شركتهاي ايراني پياده سازي نمود ؟

اينها سئوالاتي بودند كه براي خود من نيز در زمان دانشجوئي وجود داشتند و حتي بعضي جزئيات هم اكنون هم برايم بي پاسخ مانده اند .

اكثر كارشناسان مالي ، حسابداري صنعتي را آنچنان كه بايد نمي شناسند و در مراكز آموزشي نيز دروس مربوط به آن ، علاوه بر آنكه تنها به صورت تئوري ارائه ميگردد ، آنقدر حجيم و ثقيل مينمايد كه اكثر دانشجويان تنها به منظور كسب امتياز قبولي دروس مربوط به اين واحد را فرا ميگيرند ، بطوريكه پس از گذشت چندماه از مطالعه اين دروس از جوابگوئي به ساده ترين مسائل حسابداري صنعتي نيز عاجزند.

به راستي چرا ؟ آيا حسابداري بهاي تمام شده واقعاً اينقدر پيچيده و دور از ذهن است كه هركسي توانائي انجام آن را نداشته باشد و يا اينكه آنرا بيش از آنچه كه هست سنگين ، حجيم و تخصصي نشان داده اند ؟

اينها همه سئوالاتي است كه هركس ممكن است بنا به سليقه ، دانش و هنر خود پاسخ متفاوتي به آن بدهد . ولي من اميدوارم شما خواننده گرامي بتوانيد پس از مطالعه آنچه كه سعي ميشود در ادامه جهت معرفي اين شاخه از فن حسابداري به صورت بسيار ساده بيان گردد ، پاسخي درخور براي سئوالات فوق كه لااقل خودتان را راضي كند ، داشته باشيد .

منظور از حسابداري صنعتي(بهاي تمام شده)چيست؟

حسابداري صنعتي شاخه اي از هنر و فن حسابداري است كه وظيفه جمع آوري اطلاعات مربوط به عوامل هزينه و محاسبه بهاي تمام شده محصولات و خدمات را بر عهده داشته و با تجزيه و تحليل و بررسي گزارشها و راههاي توليد ، روشهاي كاهش بهاي تمام شده توليدات و خدمات را ارائه مي نمايد .

اهميت حسابداري بهاي تمام شده :

حسابداري صنعتي كه گاهي اوقات به حسابداري مديريت نيز مشهور است بايد به عنوان يك بازوي قوي در اختيار مديريت در ارتباط با برنامه ريزي و كنترل فعاليتها تلقي گردد. در حقيقت حسابداري صنعتي مدير را با ابزار حسابداري مورد نياز جهت برنامه ريزي ، كنترل و ارزيابي عملياتي مجهز ميكند .

مديريت با استفاده از حسابداري صنعتي ، بهاي تمام شده توليدات را محاسبه ميكند و كنترل خود را برروي هزينه هاي مواد ، دستمزد و ساير هزينه هاي توليد اعمال ميكند . مديران اگر گزارشات دقيق و صحيحي از عوامل هزينه نداشته باشند در تصميم گيري خود در راستاي افزايش بهره وري و توليد يا ديگر تصميم گيريهاي اساسي خود با مشكل مواجه خواهند شد .مطالب دیگر:
🔥پاورپوینت با موضوع رهبری در سازمان و انواع نظریه های رهبری🔥پاورپوینت با موضوع سازماندهي در سازمان🔥پاورپوینت با موضوع مدیریت، اصول و مکاتب آن🔥پاورپوینت با موضوع مدیریت خلاقیت🔥پاورپوینت با موضوع مدیریت زمان و اصول آن🔥پاورپوینت با موضوع نظارت و کنترل در سازمان🔥پاورپوینت با موضوع همکاری و هماهنگی در سازمان🔥پاورپوینت با موضوع خلاقیت و حل مسأله🔥پاورپوینت با موضوع خلاقيت، نوآوري و كارآفريني🔥پاورپوینت با موضوع روشهاي برقراري ارتباط مؤثر🔥ترجمه مقاله بکارگیری شبکه های عصبی مصنوعی در تقسیم بندی سازه های خاکی فشرده شده🔥پاورپوینت مطالعه سنگ های رسوبی🔥پاورپوینت مطالعه شبکه های ادهاک🔥پاورپوینت مطالعه فناوری نانو🔥پاورپوینت مطالعه کشور ژاپن🔥پاورپوینت مطالعه و طراحی واحدهای صنعتی🔥پاورپوینت مطالعه ورزش در کودکان و نوجوانان🔥پاورپوینت مطالعه ویتامین ها🔥پاورپوینت مطالعه ویتامین های B و C🔥پاورپوینت معاد در آیین قرآن🔥پاورپوینت معادلات پرواز🔥دانلود پاورپوینت تأمین نیروی انسانی🔥دانلود پاورپوینت تاج محل 15 اسلاید🔥دانلود پاورپوینت تاخیررشد 21 اسلاید🔥دانلود پاورپوینت تاريخچه سيستمهای عامل os history 11 اسلاید